Pre rodičov, ktorí neriskujú traumy pre svoje deti. Chcú, aby adaptácia prebehla čo najľahšie pre obe strany. Záleží im na individuálnej starostlivosti. Praktizujú Montessori, vzťahové a kontaktné rodičovstvo. Rešpekt k sebe a svojmu okoliu je pre nich veľmi dôležitý. Nikam sa neponáhľajú a vedia, že čas investovaný do svojho dieťaťa je ten najdôležitejší.

To je veľmi individuálne a závislé od dieťatka aj jeho rodičov. Niekomu trvá adaptácia týždeň a niekto potrebuje aj mesiac – dva. Občas sa stáva, že dieťa sa adaptuje skôr, ako jeho mamina, ktorá na odlúčenie ešte nie je pripravená Všetko prispôsobíme potrebám vášho dieťatka, tak aby adaptácia prebehla hladko a bez zbytočných stresov.

Pracujeme v malom kolektíve detičiek, maximálny počet detí je 17 a neustále prítomné sú tri skúsené sprievodkyne.

Začíname každý deň o 8.00 hod. kedy sú deti plne bdelé a pripravené. V prípade poldenného Montessori programu končíme o 13.00 hod. a v prípade celodenného programu o 17:00

Mydlo pre deti (sensitive)

Vlhké obrúsky a papierové obrúsky

Uteráčiky

Posteľné prádlo

Poháriky na zubné kefky

Pomôcky (lepidlá, papiere, nožnice, farbičky, spotrebný materiál, pomôcky na tvorenie)

Toaletný papier

Pohárik na vodu/čaj

Montessori materiál

Poplatok zahŕňa poldenný program (8:00 – 13:00), resp. celodenný program (8:00 – 17:00) pre dieťa. Strava sa účtuje zvlášť v sume 5,5€ na deň, v ktorej je desiata, obed a olovrant.

Ku škôlke patrí uzavretý dvorček, kde trávime pravidelne čas od cca 11.00 do 12.00 hod. 1x týždenne navštevujeme rôzne miesta v okolí –  Koliba, Železná studnička, múzeá, knižnice, čajovňa a pod. 

Pokiaľ to kapacity dovoľujú, je možné nastúpiť aj počas roka. Postupne sa však na škôlku tvorí zoznam čakateľov, preto ak chcete mať istotu, je lepšie registrovať dieťa v dostatočnom čase vopred.

Prezúvky

Náhradné oblečenie

Gumáky

Nepremokavé nohavice

Otepľovačky

Pyžamko

Hračku alebo plyšového mäkkého spoločníka na spanie

Zubnú kefku

Pastu na zuby

Hrebeň